Niedzielny atak.Atak strzał odbył się z rana, gdy leniwe słońce zabarwiło żółcią kuchnię. Trafiły słoik z musztardą. Nie wiem czy przez przypadek. Słoik bez sił opadł na blat i rozbił się z hukiem. Zawartość rozlała się na męski, samotny t-shirt, pozostawiony na kuchennym krześle. Strzał w dziesiątkę. Rękawy były waleczne. Zamieniły się ze złości w czerń. Uważajcie, niedziele bywają groźne.

10 komentarzy:

 1. Parafrazując tekst piosenki, którą kiedyś śpiewała Hanna Banaszak mogę ci tylko zaśpiewać: " W twojej magicznej kuchni wszystko się zdarzyć może..." Nawet męski t-shirt z musztardy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! No i teraz będę śpiewała! Piosenka w głowie na wieczór gotowa:)

   Usuń
 2. Niespełnione marzenie mojego męża - tshirt dla niego uszyty przez małżonkę. To najbardziej wybredny mężczyzna na tej półkuli, więc wolę ubierać tego najmłodszego.
  Prosta koszulka i te przedłużone ramiona... Fajne! To zamierzony efekt? Bo jeśli tak, to brak mi słów uznania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uszyj mu coś.. ;p Na pewno będzie zadowolony, a jak nie... to niech sam spróbuje :) Ja ciągle ćwiczę, bo czasem sam t-shirt to trochę roboty z dopasowaniem, długością (tu się podoba, tam nie)
   Wzorowałam się na już istniejącej koszule, która właśnie miała takie ramiona, zatem można powiedzieć, że efekt zamierzony :)

   Usuń
 3. No i będzie że ściągam, że zgapa jestem. Właśnie siedzę w burdach i internetach i szukam wykroju na moje 2 metry strzałek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie będzie! Metryicentymetry sa super i na pewno wychodzą z tych materiałów super rzeczy! Mi zostały jeszcze trzy rodzaje:) Zrób coś WYSTRZAŁOWEGO :)

   Usuń
 4. To jest Heros, co się zowie - trafiony strzałą, a stoi niewzruszony ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się te opuszczone/przedłużone ramiona :) Skoro już są strzały, to gdzie kołczan i indiańskie pióropusze? ;)
  Ja się do musztardowych strzałek nie mogłam przekonać, więc wzięłam zielone ;) W sam raz, na polowanie w lesie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pióropusze zostawione na specjalne okazje:) tu spokojnie, bo to przecież tylko strzały:) co do materiałów, ja się zakochałam w metrachicentymetrach:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...