Cztery strony w paskach.


Ciągnie nas w różne paskowe strony. Czasami od początku wiemy czego chcemy. Czasami długo dążymy do tego, co tak naprawdę jest nasze. Zresztą, chyba każde "nasze" powinno być najlepsze. Podobno wybieramy to, co dla nas najsensowniejsze i w to najbardziej chcę wierzyć. Czasem wiele osób musi nam podpowiedzieć gdzie iść. Czasem, po długich pomyślunkach, wiemy o tym sami. Dlatego o różnych kierunkach jest to koszulka. O tym, że nie zawsze idzie się po linii prostej. O tym, że trzeba najpierw trochę poskakać i się poturbować, żeby na chwilę odpocząć. Teraz sama nie wiem co jest tym "najlepszym" choć "najlepiej" to moje ulubione słowo, "najgorzej" lubię dla kontrastu.
Pion, poziom, czy może skos. Wszystko powstało z jednego kawałka, ale jak różnie to wszystko może się potoczyć, wiemy tylko my. Bo gdy po prawej stronie jest prosto, lewa noga zawsze ma z górki. Gdy wygodnie nam na plecach, pobolewa brzuch. Łatwo nigdy nie jest, może być tylko przyjemnie, miło i tak by wszystko się dobrze spasowało. Zawsze możemy wybrać cztery strony, wiele różności. Kombinujmy, lubmy wyzwania i przeszkody! Człowiek wymyślający to najseksowniejszy człowiek i nie o fizyczności mowa. Apeluję!


Koszulkowy materiał: nurek

29 komentarzy:

 1. Swoimi opowieściami sprawiasz, żeTwoje ubrania zyskują duszę i życie. Ta koszulka jest o mnie :). Piękna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię jak zwykłe fatałaszki opowiadają jakieś historie, jakoś lepiej się je nosi :)

   Dzięki za miłe słowa!

   Usuń
 2. Rewelacyjna z historią w tle. Od razu inaczej wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Lubię kiedy za ubraniami kryją się małe historyjki:)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dzień dobry! Cieszę się ogromnie:)

   Usuń
 4. Jako Fanka czarno-białych pasków i wszystkiego co z tym związane, właśnie mnie zainspirowałaś. Dzięki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie! Inspiracja to bardzo dobry trop:) dzięki za miłe słowa.

   Usuń
 5. Trafiłaś w samo sedno. Mam wrażenie, że świat szarpie mnie i ciągnie w różne strony, wymaga ode mnie kilkunastu rzeczy, niemożliwych do zrealizowania jednocześnie. Chciałbym, żeby wszystko było prostsze ale jak na złość staje się bardziej pokręcone. Ciśnie mi się na usta: rzuć szycie, zacznij pisać! Ale szyjesz też świetnie, więc niech Cię ciągną w dwie strony obie te pasje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tak miłe słowa z rana. Bardzo motywujące są takie wypowiedzi, od razu wiem że z czasem udaje mi się połączyć szycie, rysowanie i pisanie. Nawet jeśli na początku nie do końca wiemy jak to wszystko połączyć, to w pewnym momencie wreszcie się udaje. Trzeba tylko chcieć! Dlatego nawet jak życie staje się pokręcone w pewnym momencie się odkręci. Może trzeba przycupnąć na cheile i nabrać głębokiego oddechu? :)

   Usuń
 6. Po prostu Cię uwielbiam! Za to, że we wszystkim jest jakaś idea, albo że coś potrafi tą ideę stworzyć (u mnie czasem kolejność jest różna ;) ). A pasiasta koszulka, prosta choć zakręcona, znalazła prostą drogę do mojego serca ;) dokładnie do ośrodka miłości dla cz-b i geometrycznego podejścia z lekkim odchyleniem w kierunku "życiowym"! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś bardzo długo szukałam koszulki, która byłaby w odpowiednie paski. Kiedyś polowałam na pionowe...po tym jak nigdzie nie było, nastąpił wybuch i mieli je wszyscy. Szycie dało mi możliwość pomieszania pionu z poziomem i wszystkim innym, wraz z ideą, dlatego to wszystko szyciowe jest takie super :)

   Usuń
 7. Wiesz... jest super. Nie jest prosto, dzieje się, ale jest spokojnie. Kontrast! A dzięki niemu harmonia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że się podoba! Uwielbiam kontrasty:) Dzięki!

   Usuń
 8. zawsze wyczekuję na Twoje posty z niecierpliwością :) uwielbiam Twoje zdjęcia, Twoje pomysły i Twoje teksty :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No właśnie, można te wszystkie kierunki połączyć naraz lub obierać je po kolei :) pięknie wyraziłaś to w słowie i koszulka wyraża także :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mądrze, ładnie i ciekawie! No i b&w. Lubię to!
  p.s. Jak to się stało, że w Burdzie SKpK zostałaś Szczecinianką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A bo widzisz... Ja jestem ze Szczecina:) Choć nie wiem dlaczego tak napisali bo nieczęsto tam bywam i od dłuższego czasu mieszkam we Wrocławiu. Przecie szycie zaczęło się tu. Zapewne chcieli mieć różnorodność:)

   Usuń
 11. zapomniałam! ilustracja równie fantastyczna!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak każdy Twój post i nowe ubranko... uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Super! Mogę powiedzieć, że to bluzka z przesłaniem :-) Świetne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paski drogowe z przesłaniem, tak jest! :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...