ZIELEŃ JAPONII


Wpis to fotograficzny, bez słów w dużych ilościach.
W liściach zielonych ukryła się treść.

10 komentarzy:

 1. Daniele na ulicach to jest coś! Od razubnatchnęło mnie to raczej smutnych rozmyślań. Co stałoby się z danielami spacerującymi po naszych ulicach? Pytanie z mroczną odpowodpowiedzią porzuca, lepiej zagłębić się w zieleni.Czy w Japonii po ulicach chodzi dużo psów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och Nara to był mój największy cel :) Daniele na ulicach i w parkach. Opanowały miasto! Najlepsze jest to, że kłanuają się jak i Ty się ukłonisz:) oczywiście za specjalne wafelki dozgonna miłiść:) Ja kwiczałam jak głupol :) Obawiam się, że u nas by się to nie sprawdziło... hmmm ciekawe czemu :) Jeśli chodzi o psy to nie ma ich za wiele (w wielu mieszkaniach nie można trzymać psów), ale jak już się pojawiają to często np. Shiba :)

   Usuń
  2. Cudowne kłaniające się zwierzaki - baśniowo. Shiba jest spoko!

   Usuń
 2. Coś genialnego! Niestety nie byłam nigdy w tak dalekiej podróży, ale oglądając Twoje zdjęcia mogłam chociaż przez chwilę poczuć jak jest w trochę odmiennym świecie od naszego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam dalekie podróże! Zieleń zawsze podobna, ale ten czas gdzieindziej zawsze jakoś taki bardziej zielony:) przynajmniej u mnie :)

   Usuń
 3. piękna przyroda,piękne zdjęcia i piękna Ty :) stylizacja mnie zachwyciła, zwłaszcza ta kraciasta spódnica i wykończenie jej brzegu - sama szyłaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Ta spódnica to second-handowy łup z Osaki. Spódnica marzenie :) Krata, kieszenie! i fajne wykonanie. Stawiam, że jest dość stara, ale kompletnie tego nie widać:)

   Usuń
 4. Zieleń uchyla listka japońskiej tajemnicy! Piękne są te zdjęcia i wierzę, że nie oddają do końca rzeczywistości, którą miałaś przed oczami, bo tak nigdy nie jest ;) Daniele - szkoda słów, marzenie! Masz świetne oko i zmysł koncepcyjny! Brawo, oby więcej takich podróży!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachwycające zdjęcia! No magia w każdej odsłonie, daniele, gejsza, głębia zieleni... Nie mogę oderwać oczu

  OdpowiedzUsuń
 6. Okoliczności przyrody oszałamiające. Ale Twoja spódnica, z tymi pięknymi zakolami na dole <3 och i ach <3 cudna

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...